top of page

HAKKIMIZDA HER ŞEY

     Güvene Dayalı İletişimler Kurar, Verdiğimiz sözü tutarız

Yerine getiremeyeceğimiz vaatler vermeyiz, söz ve taahhütlerimizi mutlaka hayata geçirir ve işlem aşamalarından mutlaka müşterimizi sipariş durumlarından haberdar ederiz. Firmamızda her birey, itibarımızı koruma ve yükseltme bilinciyle hareket eder. Markamız ile çalışan, ürün veya hizmetlerimizden satın alan müşterilerimiz doğru seçimlerimizle ve yaptığımız işe hakim çalışmalarımızla hiçbir sorun yaşamayacakları güvenini hissederler.

Çalışanlarımız, müşterilerimiz, bayilerimiz, servislerimiz, tedarikçilerimiz ile ilişkilerimizi süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esası temeline dayalıdır.

     Yaptığımız iş de Uzmanız, Başarıyı Hedefler ve Ona Ulaşırız

           İşimizi en iyi şekilde yapmamızı sağlayacak insan kaynağına, teknik bilgiye ve donanıma sahibiz.
Global anlamda kabul görmüş en iyi uygulamalar ve inisiyatiflerle rekabet gücümüzü artırır, sektörümüzde örnek teşkil ederiz. İş sunum ve servis hizmetlerimizle fark yaratmaktayız.

Tam müşteri memnuniyeti amaçlı çalışırız. Hedeflerimizi yüksek tutar ve işimizi yaparken nihai amacımızı aklımızdan çıkarmayız. Büyük resmi görür, sorumluluk alır, sonuca giden yolda yüksek motivasyonla çalışırız. Şirketimizin stratejisini ve yönünü bilir, aldığımız her karar ve aksiyonda bunu dikkate alırız.  

Adil Rekabet Ederiz

         Satış, satın-alma gibi tüm ticari ilişkilerimizde etik kurallar ve yasalar çerçevesinde, adil, karşılıklı yarar sağlama amacına yönelik, iyi niyet ve anlayış prensibiyle hareket ederiz. Sektörümüzün gelişimi ve ülkemizin kompresör sektöründeki büyük gelişimini tüm Dünya’ya duyurulması için çaba sarf ederiz.

Dünyanın geleceğine karşı sorumlu olduğumuzun farkındayız. Tüm iş süreçlerimizde ve sosyal hayatımızda, çevreye duyarlılık temel prensibimizdir. Üretim ve hizmet süreçlerimizde tüm kararlarımızı, sonuçlarının çevreye olan etkisini değerlendirerek veririz.

 

2012 yılında pistonlu kompresör imalathanesinde satın alma sorumlusu olarak başlayan kompresör hayatımıza 2019 yılından bu yana pistonlu kompresör imalatı ve vidalı kompresör satışı, tecrübeli ve deneyimli teknik servis ekibimiz ile satış sonrası hizmeti ve yerinde tamir bakım ayrıcalığı ile İzmir Karabağlar'daki işletmemizde siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.

Son Derece Donanımlı, Son Derece Etkili

TK TÜRKİYE KOMPRESÖRLERİ

bottom of page